• MODERATO W STAROGARDZIE GD

Aktualności

27.08.2021

Dzień dobry! Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o wprowadzeniu nowych mieszkań do sprzedaży nowoczesnego kompleksu w Starogardzie Gdańskim Moderato! […]

Czytaj więcej
14.05.2021

Drodzy mieszkańcy pragniemy zdementować, pojawiające się nieprawdziwe informacje. Broker Inwestycje jest jedynym inwestorem budowy ronda wzdłuż ulicy Jana Pawła II. […]

Czytaj więcej
Wszystkie

Green Park – lokale usługowe na sprzedaż!

Na osiedlu Green Park znajdować się będzie również jeden budynek 1 – piętrowy z windą oraz licznymi przeszkleniami z przeznaczeniem handlowo – usługowym. Przed budynkiem przewidziany został duży parking ogólnodostępny. Aktualnie dostępne jest jeszcze ok. 400 m2 wolnej powierzchni. Możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb. Oddanie lokali przyszłym klientom nastąpi w październiku 2021 roku. Możliwość zakupu, jak i najmu.

Osiedle Green Park przy ulicy Powstańców Warszawskich to kompleks pięciopiętrowych budynków, który tworzy nową przestrzeń miasta. Obszar wokół budynków zostanie przekształcony w piękne tereny zielone. Samo osiedle położone jest w odległości kilku minut od głównych arterii miejskich co zapewnia łatwy dojazd do innych części miasta, a także zapewnia szeroki dostęp do usług komunikacji miejskiej.  W sąsiedztwie znajduje się niepubliczne przedszkole Aniołek oraz przystanki autobusowe. Przewidziane zostały również liczne miejsca postojowe, a także plac zabaw dla najmniejszych mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty lokali usługowych pod numerem 512 202 594.

Doświadczenie i ugruntowana pozycja

W naszych realizacjach skupiamy się na projektach mieszkaniowych o podwyższonym standardzie. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych inwestycji, łącząc wysokiej klasy projekty architektoniczne i plany mieszkań z solidnością wykonania.

Będąc doświadczonym deweloperem, wiemy jak ważne jest, by nowo powstające inwestycje służyły otoczeniu. Budujemy osiedla przyjazne mieszkańcom oraz społecznościom lokalnym.

Nasze ostatnie inwestycje - Green Park, Osiedle Parkowe, Osiedle 800-lecia, Osiedle Lipowe – tworzone są z myślą o Państwa komforcie i bezpieczeństwie.

10 Realizacji budowlanych
10
Realizacji budowlanych
970 Zadowolonych Klientów
970
Zadowolonych Klientów
2000 Spotkań z Klientami
2000
Spotkań z Klientami
30 Lat doświadczenia
30
Lat doświadczenia