• MODERATO W STAROGARDZIE GD

Aktualności

27.08.2021

Dzień dobry! Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o wprowadzeniu nowych mieszkań do sprzedaży nowoczesnego kompleksu w Starogardzie Gdańskim Moderato! […]

Czytaj więcej
14.05.2021

Drodzy mieszkańcy pragniemy zdementować, pojawiające się nieprawdziwe informacje. Broker Inwestycje jest jedynym inwestorem budowy ronda wzdłuż ulicy Jana Pawła II. […]

Czytaj więcej
Wszystkie

Lokal na wynajem – ul. Derdowskiego

Dwupoziomowy budynek biurowy! Oferujemy Państwu na wynajem dwupoziomowy budynek biurowy położony przy ul. Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość o powierzchni 230 m2 składa się z dwóch kondygnacji, na pierwszej znajdziemy, recepcję, pomieszczenie pełniące rolę kasy, dwa gabinety z czego jeden z wyjściem na balkon, dwie łazienki oraz wyjście na tyły budynku. Druga kondygnacja składa się z trzech gabinetów, pomieszczenia pełniącego rolę magazynku, ubikację oraz pomieszczenie socjalne – kuchnię. Nieruchomość świetnie doświetlona za sprawą dużych okien, czterostronnej ekspozycji oraz licznych okien dachowych na piętrze. Wnętrze nieruchomości zaadaptowane tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń roboczą, w gabinetach schowki czy przesuwne szafy na dokumenty. Podłogi wyłożone ładną terakotą, w gabinetach znajdujących się na parterze panele. Wszystkie okna zostały wymienione na PCV natomiast okna dachowe wykonane zostały z drewna. Stolarka drzwiowa drewniana, na piętrze szklana. Uroku dodaję nowoczesna balustrada, która jest połączeniem metalu oraz drzewa. Ważnym atutem jest również zainstalowana w budynku klimatyzacja. Ponadto za bezpieczeństwo pracowników oraz całej placówki odpowiada instalacja alarmowa wraz z monitoringiem. Budynek położony jest przy ul. Derdowskiego, w pobliżu drogi wojewódzkiej 222 oraz zaledwie 3 minuty samochodem od drogi ważnego punktu komunikacyjnego – Drogi Krajowej numer 22! Dookoła znajduję się pełna infrastruktur handlowo-usługowa, sklepy, stacja benzynowa, dworzec PKP oraz PKS. Zapraszam na prezentację!

Metraż: 230 m2
Cena: 5900 zł/ miesięcznie

Lokalizacja: Lokalizacja: Starogard Gdański, ul. Derdowskiego

Doświadczenie i ugruntowana pozycja

W naszych realizacjach skupiamy się na projektach mieszkaniowych o podwyższonym standardzie. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych inwestycji, łącząc wysokiej klasy projekty architektoniczne i plany mieszkań z solidnością wykonania.

Będąc doświadczonym deweloperem, wiemy jak ważne jest, by nowo powstające inwestycje służyły otoczeniu. Budujemy osiedla przyjazne mieszkańcom oraz społecznościom lokalnym.

Nasze ostatnie inwestycje - Green Park, Osiedle Parkowe, Osiedle 800-lecia, Osiedle Lipowe – tworzone są z myślą o Państwa komforcie i bezpieczeństwie.

10 Realizacji budowlanych
10
Realizacji budowlanych
970 Zadowolonych Klientów
970
Zadowolonych Klientów
2000 Spotkań z Klientami
2000
Spotkań z Klientami
30 Lat doświadczenia
30
Lat doświadczenia